VI Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja: "Wokół myśli Michała Hellera" - 6-7.12.2013

Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz Koło Naukowe Studentów Filozofii tejże uczelni, organizują VI Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję "Wokół myśli Michała Hellera", która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia w Krakowie.

Tegoroczna edycja konferencji, cieszącej się renomowaną opinią i dużym zainteresowaniem, będzie poświęcona najnowszej książce Michała Hellera "Filozofia kosmologii". W tym roku, szczególnie liczne będzie grono gości specjalnych z ośrodków naukowych z całej Polski, z ks. prof. Hellerem na czele.

Do udziału w konferencji zapraszamy studentów oraz doktorantów. Jednocześnie prosimy, aby referaty obracały się wokół tematyki zawartej w książce "Filozofia kosmologii" ks. Michała Hellera.

Zgłoszenia czynnego udziału w konferencji (z referatem) prosimy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie 31 października 2013 na adres mailowy: konferencja.wmmh@gmail.com.

Więcej informacji na temat konferencji oraz poprzednich edycji, można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej: wmmh.pl