Rada Dyscypliny - Filozofia

 

Członkowie Rady Dyscypliny

 

Profesorowie i Profesorowie Uczelni:

 

Inni Nauczyciele Akademiccy:

  • dr Dominika Dzwonkowska
  • dr Michał Latawiec
  • dr Michał Piekarski (sekretarz)
  • dr Andrzej Waleszczyński

 

Przedstawiciele doktorantów:

 

Pozostali członkowie Instytutu Filozofii

 

Samodzielni Pracownicy Instytutu Filozofii UKSW:

Pracownicy Niesamodzielni:

  • dr Adam Cebula
  • dr Grzegorz Embros
  • dr Agnieszka Klimska
  • ks. dr Dariusz Kucharski
  • ks. dr Jacek Meller
  • ks. dr Marek Porwolik
  • dr Karolina Rozmarynowska

Pracownicy Dydaktyczni:

  • ks. dr Roman Tomanek
  • dr Janusz Wesserling

 

* * *

Planowane terminy posiedzeń Rady Instytutu Filozofii w roku akademickim 2020/2021 (sala 201, bud. 23)

  • 01.10.2020. - sala 108
  • 05.11.2020
  • 03.12.2020
  • 07.01.2021
  • 04.02.2021
  • 04.03.2021
  • 08.04.2021
  • 06.05.2021
  • 03.06.2021
  • 24.06.2021 (opcjonalnie)

 

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone |
Informacja o ciasteczkach