Międzynarodowa konferencja naukowa „Roman Ingarden and the Lvov-Warsaw School” (22-24 października 2020 r.)

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej, organizowanej w formule zdalnej, pt. „Roman Ingarden and the Lvov-Warsaw School”. Konferencja odbędzie się w dniach 22-24 października 2020 r. Konferencja ta jest organizowana, aby uczcić okrągłą, pięćdziesiątą rocznicę śmierci wybitnego polskiego filozofa. Sejm RP ustanowił rok 2020 „Rokiem Romana Ingardena”. W konferencji wezmą udział badacze z Austrii, Belgii, Irlandii, Polski oraz ze Stanów Zjednoczonych.

Poster konferencyjny (do pobrania)

Program konferencji oraz bliższe informacje można znaleźć na stronie internetowej:

Na stronie znajduje się formularz rejestracyjny dla biernych uczestników sympozjum. Chęć udziału można również zgłaszać na adres mailowy: w.plotka@uksw.edu.pl