dr Jacek Meller

e-mail: j.meller@uksw.edu.pl

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-0468-0168

ResearchGate: https://www.researchgate.net/profile/Jacek-Meller

________________________________________________________________________________________

WYKSZTAŁCENIE

Certyfikaty jakości kształcenia dla kierunku Filozofia w ramach konkursu "Studia z Przyszłością"

W trzeciej edycji programu akredytacyjnego "Studia z Przyszłością" kierunek studiów prowadzonych w IF WFCh: Filozofia II stopnia uzyskał akredytacyjny certyfikat jakości. Dodatkowo kierunek Filozofia II stopnia otrzymał certyfikat specjalny "Laur Innowacji" przyznawany kierunkom studiów za wdrożenie najbardziej innowacyjnych i unikalnych rozwiązań w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.

Kierunki Filozofia uzyskały certyfikat "Studia z Przyszłością" po raz trzeci z rzędu. Certyfikatem „Studia z Przyszłością” wyróżniane są kierunki i specjalności realizowane według nowoczesnych i innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy, zgodne z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego. O przyznaniu wyróżnień decyduje Komisja złożona z wybitnych naukowców specjalizujących się w problematyce jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym oraz przedstawicieli środowiska gospodarczego. Gala Finałowa Programu odbyła się w 9 kwietnia 2018 roku w zabytkowych murach Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie.

Erasmus+ courses in philosophy offered 2019/2020

Unpublished

English courses offered for arriving students

/ Oferta zajęć dla studentów przyjeżdżających /

ERASMUS+ English Courses 2019/2020

Certyfikaty "Studia z Przyszłością" dla kierunków studiów prowadzonych w IF WFCh

Z radością informujemy, że 3 kierunki studiów prowadzonych w Instytucie Filozofii WFCh: Filozofia I stopnia; Filozofia II stopnia (po raz drugi); Filozofia III stopnia (doktoranckie) otrzymały certyfikaty "Studia z Przyszłością" przyznane przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

certyfikaty dla kierunków Filozofia

Certyfikatem „Studia z Przyszłością” wyróżnione zostały kierunki realizowane według nowoczesnych i innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy, zgodne z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego. O przyznaniu wyróżnień decyduje Komisja złożona z wybitnych naukowców specjalizujących się w problematyce jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym oraz przedstawicieli pracodawców.

Wręczenie certyfikatów odbyło się 13 kwietnia 2017 w czasie uroczystej Gali w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Warszawie.

Filozofuj!

Akademicka Ścieżka Studiów Filozoficznych (AŚSF)

Akademicka Ścieżka Studiów Filozoficznych jest realizowana w ramach programu studiów I i II stopnia na kierunku filozofia. Jest to propozycja dla studentów filozofii, którzy wyróżniają się zaangażowaniem i wybitnymi wynikami oraz wyrażają zainteresowanie przyszłą pracą naukową. Realizacja tego trybu studiowania pozwoli opanować metody badań naukowych w wybranych subdyscyplinach filozoficznych w celu samodzielnego stawiania nowych problemów i profesjonalnego podejmowania prób ich twórczego rozwiązywania, poprzez wprowadzenie studentów w arkana pracy naukowej, realizację wspólnie z pracownikami naukowymi projektów badawczych, publikowanie prac naukowych.

Informacje dotyczące programu studiów i zasad jego realizowania znajdują się na stronie: http://www.filozofia.uksw.edu.pl/node/90